Hotel OLYMPIA, Kpt. Jaroše 1399/4a, 742 21 Kopřivnice, tel.: +420 556 843 007, recepce@hotel-olympia.cz, www.hotel-olympia.cz skype: hotel.olympia1

česky deutsch english
Hotel-Olympia

Hotel OLYMPIA
Olympia design hotel 2008, s.r.o.
Kpt. Jaroše 1399/4a
742 21 Kopřivnice
IČ: 29448417

tel.: +420 556 843 007
mob.: +420 776 644 359
fax: +420 556 843 009
recepce@hotel-olympia.cz
www.hotel-olympia.cz
ID datové schránky: iahihfs

© Hotel OLYMPIA – 2008

Aktualizace 12. 3. 2021
Ubytování

Hotel Olympia Kopřivnice je certifikovaným hotelem standardu *** dle platných zákonů ČR.

Typ pokoje Vybavení
Apartmán**** telefon, internet na pokoji zdarma (síťový kabel nebo WiFi), počítač, zásobený minibar v ceně, vysoušeč vlasů, klimatizace, pracovní stůl, konferenční stolek s křeslem a sedačkou, kávový a čajový set, žehlička/žehlicí prkno, župany, koupelnové doplňky, manželská postel. Součástí pokoje je toaleta, koupelna s vanou, krb a terasa. Součástí služeb Apartmá je vstup do sauny, bylinkové parní lázně a whirlpool zdarma (2 hodiny). Možnost přistýlky.
Superior telefon, internet na pokoji zdarma (síťový kabel nebo WiFi), počítač, minibar, klimatizace, vysoušeč vlasů, pracovní stůl, konferenční stolek s křesílky, kávový a čajový set, župany, koupelnové doplňky, vysoušeč vlasů, manželská postel. Toaleta a koupelna se sprchovým koutem je součástí pokoje. Součástí služeb Superior pokoje je vstup do sauny a bylinkové parní lázně zdarma (2 hodiny). Možnost přistýlky.
Exekutive telefon, internet na pokoji zdarma (síťový kabel nebo WiFi), pracovní stůl, koupelnové doplňky, vysoušeč vlasů, oddělená nebo společná lůžka. Toaleta a koupelna se sprchovým koutem je součástí pokoje. Součástí služeb Exekutivního pokoje je non stop občerstvení a Café servis v ceně, vstup do sauny a bylinkové parní lázně zdarma (1 hodina).
Bezbariérový Standard pokoj telefon, internet na pokoji zdarma (síťový kabel nebo WiFi), pracovní stůl, koupelnové doplňky, oddělená lůžka. Toaleta a koupelna se sprchovým koutem je součástí pokoje.
Standard telefon, internet na pokoji zdarma (síťový kabel nebo WiFi), koupelnové doplňky, manželská postel nebo oddělená lůžka. Toaleta a koupelna se sprchovým koutem je součástí pokoje.Již nemusíte ráno vstávat na budík, abyste nepromeškali snídani.

V našem hotelu můžete snídat kdykoli!
=============­===========

Informace o právech ubytovaného a stornopodmínky

1. Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 2 Email: adr@coi.cz Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

2. V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.

TOPlist
Olympia Hotel v Kopřivnici hodnocení